Viši/a kontrolor/ka za primjenu regulative licenciranje i pravne poslove u AGENCIJA ZA NADZOR OSIGURANJA, Podgorica

Za radno mjesto: Viši/a kontrolor/ka za primjenu regulative licenciranje i pravne poslove u Agencija Za Nadzor Osiguranja, Podgorica, mogu konkurisati Diplomirani pravnik (VII/1 SSS).

Zaposlenje je: Na neodređeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 020-513-502

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: VIŠI/A KONTROLOR/KA ZA PRIMJENU REGULATIVE LICENCIRANJE I PRAVNE POSLOVE
Radno iskustvo: 36
Mjesto rada: Podgorica
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati:
Radna mjesečna zarada: 1150
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 8
Napomena: Viši/a kontrolor/ka za primjenu regulative licenciranje i pravne poslove u Sektoru za regulativu, licenciranje i pravne poslove sa probnim radom u trajanju od 6 mjeseci.

-Kvalifikacija visokog obrazovanja sedmi nivo (VII), u obimu 240 kredita CSPK (Pravni fakultet, fakultet iz podoblasti društvenih nauka ili humanističkih nauka).

-Minimum 3 godine radnog iskustva na pravnim poslovima, poslovima sprječavanja pranja novca i finansiranja terorizma i poslovima praćenja pravne tekovine EU koja uređuje osiguranje i sprječavanja pranja novca i finansiranja terorizma.

– aktivno znanje engleskog jezika (čitanje, pisanje i konverzacija)
– poznavanje rada na računaru

AGENCIJA ZA NADZOR OSIGRANJA
ADRESA: ul. Moskovska 17A, M/C1, 81000 Podgorica
kontak telefon: 382 20 513 502.

AGENCIJA ZA NADZOR OSIGURANJA
Raspisuje oglas za radno mjesto
Viši/a kontrolor/ka za primjenu regulative licenciranje i pravne poslove u Sektoru za regulativu, licenciranje i pravne poslove – 1 izvršilac na neodređeno, sa probnim radom u trajanju od 6 mjeseci

I. Uslovi za posao:
-Kvalifikacija visokog obrazovanja sedmi nivo (VII), u obimu 240 kredita CSPK (Pravni fakultet, fakultet iz podoblasti društvenih nauka ili humanističkih nauka). Izabrani/a kandidat/kinja zasniva radni odnos na neodređeno vrijeme sa probnim radom u trajanju od 6 mjeseci.

Radno iskustvo:

Posebna znanja i sposobnosti:

II. Uz prijavu je potrebno dostaviti:
-Poslovnu biografiju (CV);
-Kopiju biometrijske lične karte;
-Dokaz o stečenom obrazovanju (ovjerena kopija diplome);
-Dokaz o položenom stručnom ispitu za rad u organima državne uprave.

Rok za prijavu na oglas 8 dana.

Napomena:
-Ako izabrani/a kandidat/kinja koji/a nema položen stručni ispit za rad u organima državne uprave, ima rok od godinu dana od dana zasnivanja radnog odnosa u Agenciji da položi stručni ispit.
-Ukoliko izabrani/a kandidat/kinja ne dostavi Agenciji dokaz o položenom stručnom ispitu za rad u organima državne uprave u roku od 12 mjeseci od dana zaključenja ovog ugovora, ugovor o radu će biti raskinut.
-Prijave sa dokumentacijom dostavljaju se neposredno na arhivu Agencije ili putem maila agencija@ano.co.me , sa naznakom: Prijava na oglas za radno mjesto Viši/a kontrolor/ka za praćenje regulative, licenciranja i pravne poslove u Sektoru za regulativu, licenciranje i pravne poslove.
-Kandidati mogu dostaviti kopiju gore navedene dokumentacije, dok su original dužni pružiti na uvid prilikom obavljanja intervjua.

Poslodavac će obavit intervju.
Poslodavac pribavlja dokaz da prijavljeni kandidat nije osuđivan za krivično djelo koje ga čini nepodobnim za vršenje službe u Agenciji.

Kontakt osoba za oglas: Ivan Leković.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: Diplomirani pravnik (VII/1 SSS)
Broj prijave (ZZZCG): 201762306161
Broj izvršilaca: 1
Vještine: Poznavanje rada na računaru

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – AGENCIJA ZA NADZOR OSIGURANJA – na:
Telefon: 020-513-502
Fax: 020-513-503