Urednik/ca kulturnog programa u UNUVERZITETSKI SPORTSKO KULTURNI CENTAR DOO PODGORICA, Podgorica

Za radno mjesto: Urednik/ca kulturnog programa u Unuverzitetski Sportsko Kulturni Centar Doo Podgorica, Podgorica, mogu konkurisati VSS.

Zaposlenje je: Na određeno vrijeme, Puno.

Broj slobodnih radnih mjesta: 1.

Konkurs za ovaj posao je otvoren do: 15.07.2021.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 020/414-298 ,069-725-845

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: UREDNIK/CA KULTURNOG PROGRAMA
Radno iskustvo: 12
Mjesto rada: Podgorica
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme
Trajanje zaposlenja: 6 mjeseci i 0 dana
Radno mjesto: Upražnjeno
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati: 40
Radna mjesečna zarada: 440
Rad u smjenama:
Smještaj: Nije obezbijeđen
Ishrana:
Prevoz:
Uspijeh:
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 7
Napomena:
Na osnovu čl. 12 st. 2 Odluke o osnivanju društva sa ograničenom odgovornošću „UNIVERZITETSKI SPORTSKO-KULTURNI CENTAR” – Podgorica (Bilten UCG 363/16) i čl. 13 i 16 Statuta Društva sa ograničenom odgovornošću „UNIVERZITETSKI SPORTSKO-KULTURNI CENTAR” – Podgorica (Bilten UCG 364/16), čl. 9 tač. 4 i čl. 21 Pravilnika o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta SKC UCG 28/1 od 11.05.2021, Univerzitetski sportsko-kulturni centar, raspisuje

OGLAS
ZA PRIJEM JEDNOG IZVRŠIOCA
NA ODREĐENO VRIJEME OD 6 MJESECI (PROBNI RAD)
NA RADNO MJESTO
UREDNIK/CAKULTURNOG PROGRAMA

D.O.O. „UNIVERZITETSKI SPORTSKO-KULTURNI CENTAR“ – Podgorica

Pravo prijave na konkurs ima lice koje, pored opštih uslova utvrđenih zakonom, ispunjava i sljedeće posebne uslove:
 visoko obrazovanje u obimu od najmanje 180 ECTS kredita, VII1 nivo kvalifikacije obrazovanja;
 najmanje 1 godina radnog iskustva.
Prijave se podnose u roku od 7 dana od dana objavljivanja oglasa u dnevnom listu koji izlazi u Crnoj Gori, na adresu:

Univerzitetski sportsko-kulturni centar – Baku br. 1, Podgorica

Neblagovremene i nepotpune prijave će se odbacit

Naziv zanimanja / Stručna sprema: VSS
Broj prijave (ZZZCG): 201762101820
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Kontakt poslodavca

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – UNUVERZITETSKI SPORTSKO KULTURNI CENTAR DOO PODGORICA – na:
Telefon: 020/414-298 ,069-725-845

Primjedba: Ovaj oglas za posao je preuzet sa sajta ZZZCG. Prije konkurisanja na ovo radno mjesto, provjerite validnost oglasa i podataka iz oglasa na sajtu ZZZCG.

Izvor oglasa: Zavod za zapošljavanje Crne Gore

profesionalni-fotograf-foto-radevic-baner