Stručni radnik/ca na pravnim poslovima u JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD ZA OPŠTINU DANILOVGRAD, Danilovgrad

Za radno mjesto: Stručni radnik/ca na pravnim poslovima u Ju Centar Za Socijalni Rad Za Opštinu Danilovgrad, Danilovgrad, mogu konkurisati VSS.

Zaposlenje je: Na neodređeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 067/586-555

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: STRUČNI RADNIK/CA NA PRAVNIM POSLOVIMA
Radno iskustvo: 12
Mjesto rada: Danilovgrad
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati:
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 3
Napomena: JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD ZA OPŠTINU DANILOVGRAD Adresa: Bijelog Pavla 020/812584 raspisuje javni oglas za:
Stručni radnik/ca na pravnim poslovima na neodređeno vrijeme —jedan izvršilac
Pored opštih uslova za zasnivanje radnog odnosa, kandidati moraju ispunjavati i posebne uslove: Visoka stručna sprema VII-I nivo kvalifikacije obrazovanja- pravnik, I godina radnog iskustva, licenca za rad.
Uz prijavu kandidat/kinja je dužan/na da dostavi sledeću dokumentaciju:
— Diplomu ili uvjerenje o završenom nNou i vrsti obrazovanja, — Uvjerenje/potvrdu o radnom iskustvu,
– Izvod iz matične knjige rodenih ili fotokopija lične karte.
— Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta,
— Licencu za rad iz oblasti socijalne i dječje zaštite.
Navedena dokumenta se dostavljąiu u originalu ili ovjerenoj kopiji. Javni oglas je otvoren 3 dana od dana objavljivanja.
Prijavu sa radnom biografijom i pratećom dokumentacijom dostaviti na adresu JU Centar za socijalni rad za opštinu Danilovgrad, Bijelog Pavla bb-Danilovgrad. Kontakt tel. 020/812-584.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: VSS
Broj prijave (ZZZCG): 200442300368
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD ZA OPŠTINU DANILOVGRAD – na:
Telefon: 067/586-555
Fax: 020-812-154