Referent/kinja za pravnu praksu iii u CEDIS DOO PODGORICA, Žabljak

Za radno mjesto: Referent/kinja za pravnu praksu iii u Cedis Doo Podgorica, Žabljak, mogu konkurisati Diplomirani pravnik (VII/1 SSS).

Zaposlenje je: Na neodređeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 020-408-338

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: REFERENT/KINJA ZA PRAVNU PRAKSU III
Radno iskustvo: 12
Mjesto rada: Žabljak
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati: 40
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 8
Napomena: REFERENT/KINJA ZA PRAVNU PRAKSU III- SEKTOR ZA PRAVNE POSLOVE – SLUŽBA ZA PRAVNU PRAKSU
Uslovi za prijem na radno mjesto:
– Nivo i podnivo kvalifikacije VII-1;
– Nivo obrazovanja i stručna kvalifikacija: Visoko stručno obrazovanje, kvalifikacija obima 240 ili 180+60(ECTS) kredita, Pravni fakultet (program u trajanju 4 ili 3+1 godine);
– Radno iskustvo 12 mjeseci;
– Probni rad: NE;
– Predhodna provjera znanja: DA;
– Posebni zdrastveni uslovi: NE;
– Potrebno radno vrijeme: 8 časova;
– Ostali uslovi: Rad na računaru.
Mjesto rada Žabljak.
Dokaze o ispunjenosti uslova, diplomu ili uvjerenje o završenom nivou obrazovanja i stručnoj kvalifikaciji, uvjerenje o radnom iskustvu kao i ljekarsko uvjerenje o zdrastvenoj sposobnosti za rad, kandidati mogu dostaviti u formi originala ili ovjerene fotokopije.
Prijave slati na adresu CEDIS DOO Podgorica, ul. Ivana Milutinovića br. 12, Podgorica – sektor za ljdske resurse, opšte poslove i koorporativne komunikacije.
Oglas je otvoren 8 dana od dana objavljivanja.
Naziv zanimanja / Stručna sprema: Diplomirani pravnik (VII/1 SSS)
Broj prijave (ZZZCG): 200522200015
Broj izvršilaca: 1
Vještine: Poznavanje rada na računaru

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – CEDIS DOO PODGORICA – na:
Telefon: 020-408-338