Psiholog/škinja u JU DNEVNI CENTAR ZA DJECU I OMLADINU SA SMETNJAMA I TEŠKOĆAMA U RAZVOJU PODGORICA, Podgorica

Za radno mjesto: Psiholog/škinja u Ju Dnevni Centar Za Djecu I Omladinu Sa Smetnjama I Teškoćama U Razvoju Podgorica, Podgorica, mogu konkurisati Psiholog.

Zaposlenje je: Na neodređeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 020-240-391/069-398-876

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: PSIHOLOG/ŠKINJA
Radno iskustvo: 12
Mjesto rada: Podgorica
Pol: Bez obzira na pol
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati: 40
Radna mjesečna zarada: 570
Rad u smjenama: Prije podne
Smještaj: Nije obezbijeđen
Ishrana: Djelimično
Prevoz: Djelimično
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 8
Napomena:

JU Dnevni centar za djecu i omladinu
sa smetnjama i teškoćama u razvoju – Podgorica
Dositeja Obradovića br.12
069/398-876, 020/240-391, 020/240-181
dnevni.centar@ podgorica.me
objavljuje

OGLAS
za prijem u radni odnos

psiholog/škinja

1 izvršilac, na neodređeno vrijeme

Pored opštih uslova, kandidati moraju ispunjavati i posebne uslove:
· visoko obrazovanje, nivo VII-1, 240 kredita CSPK-a
· diplomirani psiholog,
· jedna godina radnog iskustva;
· položen stručni ispit u skladu sa Zakonom o socijalnoj i dječjoj zaštiti.
Potrebna dokumenta:
– Prijava na slobodno radno mjesto,
– Curriculum Vitae-CV,
-Izvod iz matične knjige rođenih ili fotokopiju lične karte (kandidati koji posjeduju biometrijsku ličnu kartu nijesu u obavezi da dostavljaju uvjerenje o državljanstvu već ovjerenu kopiju biometrijske lične karte),
-Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta,
-Diploma ili uvjerenje o završenom nivou i vrsti obrazovanja,
-Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak,
-Uvjerenje o potrebnom radnom iskustvu,
-Uvjerenje o položenom stručnom ispitu u skladu sa Zakonom o socijalnoj i dječjoj zaštiti.
Prijave sa potrebnom dokumentacijom, u originalu ili ovjerenoj kopiji, dostaviti u roku od 8 dana od dana objavljivanja Oglasa, u zatvorenoj koverti na kojoj je potrebno ispisati ime i prezime, sa adresom i kontakt telefonom, na adresu: JU Dnevni centar za djecu i omladinu sa smetnjama i teškoćama u razvoju – Podgorica, ul. Dositeja Obradovića br.12, sa naznakom“ Za Oglas“.
NAPOMENA: Prijave, uz koje nijesu priloženi svi potrebni dokazi (originali ili ovjerene fotokopije), kao i nepotpune i neblagovremene prijave, neće se razmatrati

Naziv zanimanja / Stručna sprema: Psiholog
Broj prijave (ZZZCG): 201762100314
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – JU DNEVNI CENTAR ZA DJECU I OMLADINU SA SMETNJAMA I TEŠKOĆAMA U RAZVOJU PODGORICA – na:
Telefon: 020-240-391/069-398-876
Fax: 020-240-391