Portir/ka u CRNOGORSKA AKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI PODGORICA, Podgorica

Za radno mjesto: Portir/ka u Crnogorska Akademija Nauka I Umjetnosti Podgorica, Podgorica, mogu konkurisati SŠS-IV.

Zaposlenje je: Na neodređeno vrijeme, Puno.

Broj slobodnih radnih mjesta: 1.

Konkurs za ovaj posao je otvoren do: 01.04.2023.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 069-141-186

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: PORTIR/KA
Radno iskustvo: 12
Mjesto rada: Podgorica
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme
Trajanje zaposlenja: Nije navedeno u oglasu
Radno mjesto: Novootvoreno
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati:
Radna mjesečna zarada: 450
Rad u smjenama:
Smještaj: Nije obezbijeđen
Ishrana:
Prevoz:
Uspijeh:
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 8
Napomena:

CRNOGORSKA AKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI
Rista Stijovića 5
81000 Podgorica

RASPISUJE OGLAS
za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme
PORTIR/KA – 1 izvršilac

Opšti uslovi:
-uvjerenje o državljanstvu Crne Gore
˗Izvod iz matične knjige rodjenih ili fotokopija lične karte (kandidati koji posjeduju biometrijsku ličnu kartu, nijesu u obavezi da dostave uvjerenje o državljanstvu, već ovjerenu kopiju biometrijske lične karte)
˗Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti
˗Diploma ili uvjerenje o završenom nivou i vrsti obrazovanja
˗Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak

Ostali uslovi:
– IV1 nivo kvalifikacije obrazovanja
– najmanje jedna godina radnog iskustva.

Posebni uslovi: probni rad u trajanju od tri mjeseca.
Oglas je otvoren osam dana od dana objavljivanja.
Prijave dostavljati neposrednom predajom na Arhivi CANU.
Nepotpune i neblagovremeno dostavljene prijave neće se razmatrati.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: SŠS-IV
Broj prijave (ZZZCG): 201762301287
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Kontakt poslodavca

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – CRNOGORSKA AKADEMIJA NAUKA I UMJETNOSTI PODGORICA – na:
Telefon: 069-141-186
Fax: 020-655-451

Primjedba: Ovaj oglas za posao je preuzet sa sajta ZZZCG. Prije konkurisanja na ovo radno mjesto, provjerite validnost oglasa i podataka iz oglasa na sajtu ZZZCG.

Izvor oglasa: Zavod za zapošljavanje Crne Gore

profesionalni-fotograf-foto-radevic-baner