Zaštiatar/ka lica i imovine u AD PORT OF ADRIA BAR, Bar

Za radno mjesto: Zaštiatar/ka lica i imovine u Ad Port Of Adria Bar, Bar, mogu konkurisati SSS-III.

Zaposlenje je: Na određeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 030/301-131

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: ZAŠTIATAR/KA LICA I IMOVINE
Radno iskustvo: 12
Mjesto rada: Bar
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme
Radno mjesto: Novootvoreno
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati: 40
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 15
Napomena: O G L A S
Za prijem u radni odnos na određeno vrijeme u trajanju od 3 mjeseca, radi obavljanja poslova radnog mjesta Zaštitar lica i imovine – 1 izvršilac.
USLOVI: Pored opštih uslova predvidjenih Zakonom kandidati treba da ispunjavaju i posebne uslove, i to:
-IV nivo obrazovanja
– Licenca za zaštitara lica i imovine – uvjerenje.,
– Radno iskustvo minimum godinu dana
-Poznavanje engleskog jezika
-Rad na računaru
Uz prijavu na Oglas, neophodno je dostaviti sledeću dokumentaciju: Dopis kojim se prijavljujete na Oglas i gdje navodite koju dokumentaciju dostavljate, Licenca za zaštitara lica i imovine – uvjerenje, ovjerenu kopiju diplome, kopiju lične karte, izvod iz matične knjige rodjenih, uvjerenje iz Suda da se protiv vas ne vodi krivični postupak, izvod iz evidencije nezaposlenih lica Zavoda za zapošljavanje u slučaju da je kandidat nezaposleno lice, radnu biografiju/ CV na crnogorskom i engleskom jeziku.
Prijava na Oglas se možete dostaviti poštom na adresu Ulica barskih logoraša 2, AD “Port of Adria” Bar, za Sektor ljudskih resursa ili lično na Pisarnicu Kompanije.

Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzimati u razmatranje.

Učesnici oglasa biće obaviješteni o ishodu oglasa odmah po izvršenom izboru.

Informacije u vezi sa oglasom mogu se dobiti na telefon 030/301 – 131.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: SSS-III
Broj prijave (ZZZCG): 200102201173
Broj izvršilaca: 1
Vještine: Zaštitar/ka lica i imovine
Poznavanje rada na računaru
Poznavanje engleskog jezika

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – AD PORT OF ADRIA BAR – na:
Telefon: 030/301-131