Vaspitač/ica u JPU RADOST, Kotor

Za radno mjesto: Vaspitač/ica u Jpu Radost, Kotor, mogu konkurisati Nastavnik predškolskog vaspitanja.

Zaposlenje je: Na određeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 032/334-983

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: VASPITAČ/ICA
Radno iskustvo: Položen stručni – pripravnički ispit
Mjesto rada: Kotor
Pol: Bez obzira na pol
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati: 40
Radna mjesečna zarada:
Rad u smjenama: Prije podne
Smještaj: Nije predviđen
Ishrana: Nije organizovana
Prevoz: Nije obezbijeden
Uspijeh:
Provjera radnih sposobnosti: Nije predviđena
Tip prijave: Konkurs
Rok prijave: 15
Napomena: Na određeno vrijeme, radi potrebe zamjene privremeno odsutne zaposlene, a najduže do 30.06.2021.god.
Uslovi za izbor kandidata:
Kandidat/ kandidatkinja za vaspitač/icu dužan/ dužna je da priloži dokaze da ima:
1. završen dvogodišnji studijski program predškolskog vaspitanja i obrazovanja, odnosno VI nivonacionalnog okvira kvalifikacija (180 kredita CSPK-a) ili VII nivo nacionalnog okvira kvalifikacija (240 ili 300 kredita CSPK-a) za predškolsko vaspitanje i obrazovanje;
2. položen stručni ispit za rad u obrazovno-vaspitnim ustanovama, odnosno dozvolu za rad (licenca);
Svid okazi prilažu se u originalu ili ovjerenoj fotokopiji.
Rok za podnošenje prijave je 15 dana ipočinje da teče od dana objavljivanja konkursa na sajtu Zavoda za zapošljavanje i u dnevnom listu Pobjeda. Prijava (molba)sa dokazima o ispunjavanju uslova podnosi se u zapečaćenoj koverti na adresu Javne predškolske ustanove“ Radost” Kotor ul. Tabačina bb, 85330 Kotor, sa naznakom „Za javni konkurs za izbor vaspitač/ica na određeno vrijeme, radi potrebe zamjene privremeno odsutne zaposlene, a najduže do 30.06.2021.god.u JPU “ Radost” Kotor. Neblagovremene i nepotpune prijave neće se uzimati u obzir i biće vraćene kandidatima.
Svi kandidati, osim posebnih, moraju ispunjavati i opšte uslove koji su istaknuti u uokvirenom dijelu pod naznakom opšti uslovi.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: Nastavnik predškolskog vaspitanja
Broj prijave (ZZZCG): 200952000783
Broj izvršilaca: 2
Vještine:

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – JPU RADOST – na:
Telefon: 032/334-983
Fax: 032/334-982