Stručni/a radnik/ca na pravnim poslovima u JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD ZA PRIJESTONICU CETINJE, Cetinje

Za radno mjesto: Stručni/a radnik/ca na pravnim poslovima u Ju Centar Za Socijalni Rad Za Prijestonicu Cetinje, Cetinje, mogu konkurisati Diplomirani pravnik (VII/1 SSS).

Zaposlenje je: Na neodređeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 041-231-890

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: STRUČNI/A RADNIK/CA NA PRAVNIM POSLOVIMA
Radno iskustvo: 12
Mjesto rada: Cetinje
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati:
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 7
Napomena: Posebna znanja i vještine:Licenca za rad
VII-1 kvalifikacija visokog obrazovanja (obima 240, 180+60, 300, odnosno 360 kredita CSPK-a);
kvalifikacija visokog obrazovanja- Bachelor (obima 240 kredita CSPK-a)
kvalifikacija sedmog stepena stručne spreme (kvalifikacija stečena popropisima koji su važili prije stupanja na snaguZakona o visokom obrazovanju iz 2003. godine);
kvalifikacija visokog obrazovanja specijalista (obima 240 CSPK-a);
diplomirani pravnik;
– 1 godina radnog iskustva
– Licenca za rad

Naziv zanimanja / Stručna sprema: Diplomirani pravnik (VII/1 SSS)
Broj prijave (ZZZCG): 202062200293
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD ZA PRIJESTONICU CETINJE – na:
Telefon: 041-231-890