Saradnik/ca za poslove protokola u ELEKTROPRIVREDA CG AD NIKŠIĆ DIREKCIJA DRUŠTVA, Nikšić

Za radno mjesto: Saradnik/ca za poslove protokola u Elektroprivreda Cg Ad Nikšić Direkcija Društva, Nikšić, mogu konkurisati SŠS-IV.

Zaposlenje je: Na određeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 040/204-277

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: SARADNIK/CA ZA POSLOVE PROTOKOLA
Radno iskustvo: 6
Mjesto rada: Nikšić
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme
Trajanje zaposlenja: 1 mjeseci i 0 dana
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati: 40
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 5
Napomena:
Elektroprivreda Crne Gore AD Nikšić, oglašava potrebu za prijem u radni odnos 1 izvršioca na određeno vrijeme u trajanju od 1 mjeseca za sledeće radno mjesto:

I. SEKRETARIJAT IZVRŠNOG DIREKTORA

Saradnik za poslove protokola

Uslovi za prijem na radnom mjestu
– Srednje obrazovanje, kvalifikacija obima 240 (ECTS) kredita, (program u trajanju od 4 godine);
– Dokaz o radnom iskustvu od najmanje 6 mjeseci;
– Ljekarsko uvjerenje o opštoj zdravstvenoj sposobnosti,
– Uvjerenje o državljanstvu Crne Gore ili biometrijska lična karta,
– Dokaz nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak po službenoj dužnosti.

Osim navedenih dokaza kandidat dostavlja i prijavu na oglas i CV.
Dokaz o ispunjenosti uslova kandidat može dostaviti u formi originala ili ovjerene
fotokopije.
Prijavu slati na adresu Elektroprivreda Crne Gore AD Nikšić, ul.Vuka Karadžića br.2
Nikšić – Direkcija za ljudske resurse.
Oglas je otvoren 5 dana od dana objavljivanja.
Radno vrijeme je 8 časova i
Mjesto rada je Nikšić.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: SŠS-IV
Broj prijave (ZZZCG): 201172100658
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – ELEKTROPRIVREDA CG AD NIKŠIĆ DIREKCIJA DRUŠTVA – na:
Telefon: 040/204-277
Fax: 212195