Saradnik/ca u nastavi u UNIVERZITET CRNE GORE MUZIČKA AKADEMIJA CETINJE, Cetinje

Za radno mjesto: Saradnik/ca u nastavi u Univerzitet Crne Gore Muzička Akademija Cetinje, Cetinje, mogu konkurisati VSS.

Zaposlenje je: Na određeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 041-232-104

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: SARADNIK/CA U NASTAVI
Radno iskustvo: Bez obzira na radno iskustvo
Mjesto rada: Cetinje
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati: 40
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Konkurs
Rok prijave: 8
Napomena: UNIVERZITET CRNE GORE
MUZIČKA AKADEMIJA CETINJE
R A S P I S U J E

KONKURS

Za izbor Saradnika u nastavi za oblast Izvođačke umjetnosti (Klavir I Korepeticija) – honorarno angažovanje za ljetnji semester studijske 2021/2022 – 1 (jedan) izvršilac.
Pored opštih uslova predviđenih Zakonom o radu ,kandidati treba da ispunjavaju I posebne uslove propisane Statutom Univerziteta Crne Gore i Zakonom o visokom obrazovanju.
Uslovi:
– Kandidati moraju biti najmanje studenti master studija iz oblasti Izvođačke umjetnosti( Klavir I Korepeticija)
– Najmanja prosječna ocjena u toku studija B (8,50)
– Uz prijavu na Konkurs kandidat podnosi potrebna dokumenta:
– Uvjerenje o crnogorskom državljanstvu ili kopija biometrijske lične karte.
– Uvjerenje nadležnog suda da se protiv lica ne vodi krivični postupak
– Uvjerenje o stečenom visokom obrazovanju, naziva magistar ili doktor umjetnosti
– Potvrda o upisu I položenim ispitima na magistarskim ili doktorskim studijama
– Potvrda o studiranju sa indeksom uspjeha
– Uvjerenje zdravstvenoj sposobnosti
Dokaze o ispunjenosti uslova dostaviti u formi originala ili ovjerene kopije.
Rok za prijavljivanje kandidata- 8 dana od dana oglasavanja.
Prijave sa potpunom dokumentacijom dostavljaju se na adresu: Muzička Akademija, Njegoševa 3, 81250 Cetinje sa naznakom – Prijava na konkurs za honorarno angažovanje na random mjestu Saradnik u nastavi ili u sekretarijatu Muzičke akademije.
Sve informacije mogu se dobit ina telefon broj: 041 232 104,069/500-512
Nepotpune i neblagovremene prijave neće se uzimati u razmatranje.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: VSS
Broj prijave (ZZZCG): 202062200023
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – UNIVERZITET CRNE GORE MUZIČKA AKADEMIJA CETINJE – na:
Telefon: 041-232-104
Fax: 041-232-104