Samostalni/a referent/kinja-operater/ka u call centru u OPŠTINA H.NOVI SLUŽBA KOMUNALNE POLICIJE I INSPEKCIJSKOG NADZORA, Herceg Novi

Za radno mjesto: Samostalni/a referent/kinja-operater/ka u call centru u Opština H.Novi Služba Komunalne Policije I Inspekcijskog Nadzora, Herceg Novi, mogu konkurisati SŠS-IV.

Zaposlenje je: Na neodređeno vrijeme, Puno.

Broj slobodnih radnih mjesta: 1.

Konkurs za ovaj posao je otvoren do: 19.09.2021.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 031/321-052

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: SAMOSTALNI/A REFERENT/KINJA-OPERATER/KA U CALL CENTRU
Radno iskustvo: 36
Mjesto rada: Herceg Novi
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme
Trajanje zaposlenja: Nije navedeno u oglasu
Radno mjesto: Upražnjeno
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati: 40
Radna mjesečna zarada:
Rad u smjenama:
Smještaj: Nije obezbijeđen
Ishrana:
Prevoz:
Uspijeh:
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 15
Napomena: Uslovi za popunu radnog mjesta su:
– srednja stručna sprema, IV-1 nivo kvalifikacije obrazovanja,
– najmanje tri godine radnog iskustva,
– položen stručni ispit za rad u državnim organima,
– poznavanje rada na računaru
– pored navedenih uslova kandidati treba da ispunjavaju uslove predviđene članom 34, stav 1, Zakona o državnim službenicima i namještenicima, uz izuzetak da radni odnos u lokalnom organu može zasnovati i lice bez položenog stručnog ispita ukoliko isti položi u roku od 1 godine.

Potrebna dokumentacija:
– Prijava na slobodno radno mjesto i CV,
– Uvjerenje o državljanstvu (ne starije od šest mjeseci),
– Fotokopija lične karte,
– Diploma ili uvjerenje o nivou kvalifikacije obrazovanja,
– Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u državnim organima,
– Uvjerenje o radnom iskustvu u stepenu stručne spreme koja se traži,
– Uvjerenje o poznavanju rada na računaru.
Navedena dokumenta u originalu ili ovjerenoj fotokopiji dostaviti u roku od 15 dana od dana objavljivanja Javnog oglasa, s tim što su kandidati dužni da specifikuju dokumentaciju, navodeći broj dokumenata, datum izdavanja i instituciju koja je izdala dokument koji se predaje uz prijavu.
Dokumentacija se predaje u zatvorenoj koverti ( na kojoj je potrebno napisati ime i prezime kandidata), na adresu: OPŠTINA HERCEG NOVI, Služba za kadrove Kabineta predsjednika opštine,Trg Maršala Tita broj 2, ili direktno na Građanski biro Opštine sa naznakom radnog mjesta na koje se konkuriše.
Kontakt osoba koja daje informacije u vezi oglasa-Staka Kovač, koordinatorka za kadrove, tel 031/321-052, lokal 271.
[email protected]

Naziv zanimanja / Stručna sprema: SŠS-IV
Broj prijave (ZZZCG): 201922101438
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Kontakt poslodavca

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – OPŠTINA H.NOVI SLUŽBA KOMUNALNE POLICIJE I INSPEKCIJSKOG NADZORA – na:
Telefon: 031/321-052

Primjedba: Ovaj oglas za posao je preuzet sa sajta ZZZCG. Prije konkurisanja na ovo radno mjesto, provjerite validnost oglasa i podataka iz oglasa na sajtu ZZZCG.

Izvor oglasa: Zavod za zapošljavanje Crne Gore

profesionalni-fotograf-foto-radevic-baner