Samostalni/a referent/kinja – arhivar/ka u OPŠTINA U OKVIRU GLAVNOG GRADA GOLUBOVCI, Golubovci

Za radno mjesto: Samostalni/a referent/kinja – arhivar/ka u Opština U Okviru Glavnog Grada Golubovci, Golubovci, mogu konkurisati SŠS-IV.

Zaposlenje je: Na neodređeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 020-873-261,020-873-290

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: SAMOSTALNI/A REFERENT/KINJA – ARHIVAR/KA
Radno iskustvo: 36
Mjesto rada: Golubovci
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme
Radno mjesto: Novootvoreno
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati: 40
Radna mjesečna zarada: 465
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 15
Napomena: Sekretarijat za lokalnu upravu Opštine u okviru Glavnog grada Golubovci, na osnovu člana 113 stav 1 Zakona o lokalnoj samoupravi („Službeni list Crne Gore“, br. 002/18, 034/19, 038/20, 050/22 i 084/22), člana 4 stav 1 tačka 6 Odluke o organizaciji i načinu rada lokalne uprave Opštine u okviru Glavnog grada – Golubovci (“Službeni list Crne Gore- opštinski propisi” br.022/19), i Odluke o pokretanju postupka za popunu radnog mjesta broj UP I 33-100/22-71, od 09. avgusta 2022.godine, objavljuje –

J A V N I O G L A S

Za popunu radnog mjesta u Sekretarijatu za lokalnu upravu Opštine u okviru Glavnog grada Golubovci- Službe za zajedničke poslove:

-Samostalni/a referent/kinja-arhivar/ka, 1 izvršilac/teljka na neodređeno vrijeme.
Posebni uslovi:
– IV1 nivo kvalifikacije obrazovanja,
– najmanje tri godine radnog iskustva
Opšti uslovi za zasnivanje radnog odnosa su:
– crnogorsko državljanstvo;
– navršenih 18 godina života;
– zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta;
– propisani nivo kvalifikacije obrazovanja;
– položen stručni ispit za rad u državnim organima (radni odnos može zasnovati i lice bez položenog stručnog ispita, pod uslovom da isti položi u roku od jedne godine od dana zasnivanja radnog odnosa);
– da nije osuđivan za krivično djelo koje ga čini nedostojnim za rad u državnom organu.

Dokumenta (original ili ovjerene kopije) koja podnosi kandidat/kinja su:
– Prijava na slobodno radno mjesto, u kojoj se navodi JMB i saglasnost sa obradom ličnih podataka u svrhu sprovođenja oglasa za popunu radnog mjesta (obrazac prijave na sajtu www.golubovci.me);
– CV;
– Dokaz o završenom nivou kvalifikacije obrazovanja;
– Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u državnim organima (radni odnos može zasnovati i lice bez položenog stručnog ispita, pod uslovom da isti položi u roku od jedne godine od dana zasnivanja radnog odnosa);
– Uvjerenje ili potvrda o potrebnom radnom iskustvu;
– Ovjerena fotokopija biometrijske lične karte.

Ovjerene kopije dokumenata ne smiju biti starije od (6) šest mjeseci.
Dokumenta koja pribavlja javnopravni organ po službenoj dužnosti:
– Uvjerenje da kandidat/kinja nije osuđivan/a za krivično djelo koje ga/je čini nedostojnim za rad u državnom organu.
Provjera znanja, sposobnosti, kompetencija i vještina kandidata/kinje izvršiće se u roku od 30 dana od dana sačinjavanja liste kandidata koji ispunjavaju uslove oglasa, o čemu će se kandidati obavijestiti preko internet stranice Opštine u okviru Glavnog grada Golubovci najkasnije 5 dana prije provjere, shodno Uredbi o kriterijumima i bližem načinu sprovođenja provjere znanja, sposobnosti, kompetencija i vještina za rad u državnim organima („Službeni list Crne Gore“, br. 50/18).
Popis propisa potrebnih za postupak provjere: Ustav Crne Gore („Službeni list Crne Gore“, br. 001/07 i 038/13), Zakon o lokalnoj samoupravi (“Službeni list Crne Gore“ br. 002/18, 034/19, 038/20, 050/22 i 084/22), Zakon o državnim službenicima i namještenicima (“Službeni list Crne Gore“ br. 002/18, 034/19, 008/21), Zakon o upravnom postupku („Službeni list Crne Gore“, br. 056/14, 020/15, 040/16 i 037/17), i Uredba o kancelarijskom poslovanju organa državne uprave („Službeni list Crne Gore“, br.047/19).
Prijavu i CV sa dokumentacijom kandidat/kinja podnosi u originalu ili ovjerenoj kopiji, preko arhive Opštine u okviru Glavnog grada Golubovci, Ul. Glavna gradska ulica br. 89 Anovi u zatvorenoj koverti, u roku od 15 dana od dana objavljivanja javnog oglasa na adresu:
Opština u okviru Glavnog grada Golubovci – Sekretarijat za lokalnu upravu, Ul. Glavna gradska ulica br 89, sa naznakom za: Javni oglas – radno mjesto na koje se kandidat prijavljuje.
Neblagovremene prijave neće se razmatrati.

NAPOMENA:
1. Kandidati su obavezni da dostave samo dokaze o nivou kvalifikacije obrazovanja koji su propisani u posebnim uslovima oglasa, a ne i dokaze o eventualnom naknadnom stručnom obrazovanju.
2. Pod dokazom o radnom iskustvu smatra se potvrda ili uvjerenje poslodavca ili poslodavca kod kojih je kandidat radio, a koje moraju sadržati podatke o poslovima koje je obavljao, naziv radnog mjesta, u kojem nivou kvalifikacije obrazovanja, opis poslova i precizno vrijeme njihovog obavljanja.
3. Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti podnosi isključivo izabrani/a kandidat/kinja i to u roku od osam dana od dana dostavljanja odluke o izboru kandidata.

Kontakt osoba: Jasmina Vujačić, tel. 020/873-290, 020/873-261.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: SŠS-IV
Broj prijave (ZZZCG): 202892200071
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – OPŠTINA U OKVIRU GLAVNOG GRADA GOLUBOVCI – na:
Telefon: 020-873-261,020-873-290
Fax: 020-873-290