Radnik/ica na održavanju elektro opreme u DOO,,VODOVOD I KANALIZACIJA,, BERANE, Berane

Za radno mjesto: Radnik/ica na održavanju elektro opreme u Doo,,Vodovod I Kanalizacija,, Berane, Berane, mogu konkurisati Elektrotehničar energetike (IV SSS).

Zaposlenje je: Na neodređeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 051 /233-339

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: RADNIK/ICA NA ODRŽAVANJU ELEKTRO OPREME
Radno iskustvo: 12
Mjesto rada: Berane
Pol: Bez obzira na pol
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme
Radno mjesto: Novootvoreno
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati:
Radna mjesečna zarada:
Rad u smjenama: U tri smjene
Smještaj: Nije obezbijeđen
Ishrana: Nije organizovana
Prevoz: Nije obezbijeden
Uspijeh:
Provjera radnih sposobnosti: Provjeru vrši poslodavac
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 3
Napomena: Neophodno radno iskustvo na postrojenju za prečišćavanje otpadnih voda.
Naziv zanimanja / Stručna sprema: Elektrotehničar energetike (IV SSS)
Broj prijave (ZZZCG): 200792100040
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – DOO,,VODOVOD I KANALIZACIJA,, BERANE – na:
Telefon: 051 /233-339