Radnik/ca na odrzavanju higijene i infrastrukture parka u PARK PRIRODE DRAGIŠNICA I KOMARNICA DOO, Šavnik

Za radno mjesto: Radnik/ca na odrzavanju higijene i infrastrukture parka u Park Prirode Dragišnica I Komarnica Doo, Šavnik, mogu konkurisati Tehničar stočarstva.

Zaposlenje je: Na neodređeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 069/606-158

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: RADNIK/CA NA ODRZAVANJU HIGIJENE I INFRASTRUKTURE PARKA
Radno iskustvo: 12
Mjesto rada: Šavnik
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati:
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 5
Napomena:
JAVNI OGLAS

za potrebe Parka prirode ,,Dragišnica i Komarnica” DOO Šavnik oglašava se prijem na radno mjesto:

1. Radnik/ca na održavanju ambijentalne higijene i infrastrukture parka
-Izvršilaca: 1, na neodređeno vrijeme,
Potrebni uslovi radnog mjesta:
– IV1 nivo kvalifikacije obrazovanja (SSS u obimu od 240 kredita CSPK-a);
– SSS, šumski tehničar, tehničar stočarske proizvodnje.
– Položen vozački ispit B kategorije,
– Najmanje 1 godina radnog iskustva.

Potrebna dokumentacija:
– Prijava na slobodno radno mjesto,
– CV- biografija,
– Dokaz o stručnoj spremi ( dostaviti ovjerenu fotokopiju diplome ili uvjerenje o stečenom nivou obrazovanja),
– Ovjerena fotokopija vozačke dozvole,
– Dokaz o radnom iskustvu (dostaviti uvjerenje, odnosno potvrdu poslodavca kojom se dokazuje traženo radno iskustvo),
– Uvjerenje o državljanstvu ili fotokopija lične karte (kandidati koji posjeduju biometrijsku ličnu kartu, nijesu u obavezi da dostave uvjerenje o državljanstvu, već ovjerenu fotokopiju biometrijske lične karte),
– Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta.
– Da lice nije osuđivano za krivično djelo koje ga čini nedostojnim za rad u državnom organu i da se protiv lica ne vodi krivični postupak za krivično djelo, dostaviti uvjerenje nadležnog suda ne starije od šest mjeseci, dok uvjerenje iz kaznene evidencije pribavlja Društvo po službenoj dužnosti.
– Prijavu sa ličnom biografijom kao i kompletnu dokumentaciju (sve dokaze o ispunjavanju uslova za zasnivanje radnog odnosa) dostaviti neposredno ili preporučenom poštom u roku od 5 dana od dana objavljivanja Javnog oglasa u zatvorenoj koverti na adresu: Park prirode ,,Dragišnica i Komarnica”, ulica šavnička I broj 5, 81450 Šavnik.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: Tehničar stočarstva
Broj prijave (ZZZCG): 202142200013
Broj izvršilaca: 1
Vještine: Vozački ispit za „B“ kategoriju

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – PARK PRIRODE DRAGIŠNICA I KOMARNICA DOO – na:
Telefon: 069/606-158