Radnik na administrativno-finansijskim poslovima blagajnik-likvidator u JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD ZA OPŠTINE MOJKOVAC I KOLAŠIN, Mojkovac

Za radno mjesto: Radnik na administrativno-finansijskim poslovima blagajnik-likvidator u Ju Centar Za Socijalni Rad Za Opštine Mojkovac I Kolašin, Mojkovac, mogu konkurisati SŠS-IV.

Zaposlenje je: Na neodređeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 050/472-101

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: RADNIK NA ADMINISTRATIVNO-FINANSIJSKIM POSLOVIMA BLAGAJNIK-LIKVIDATOR
Radno iskustvo: 12
Mjesto rada: Mojkovac
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati: 40
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 8
Napomena: Pored opštih uslova kandidati moraju ispunjavati i posebne uslove: srednje opšte ili stručno obrazovanje, VI-1 nivo kvalifikacije obrazovanja i jedna godina radnog iskustva.
Uz prijavu neophodno je dostaviti sledeću dokumentaciju:
diplomu ili uvjerenje o završenom nivou i stepenu obrazovanja,
Uvjerenje- potvrdu o radnom iskustvu,
Izvod iz matične knjige rođenih ili fotokopiju lične karte,
Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta.
Navedena dokumentacija se dostavlja u originalu ili ovjerenoj kopiji.
Prijavu sa radnom biografijom i pratećom dokumentacijom dostaviti na adresu : JU Centar za socijalni rad za opštine Mojkovac i Kolašin, ul. Mališe Damjanovića bb., Mojkovac.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: SŠS-IV
Broj prijave (ZZZCG): 201092200074
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD ZA OPŠTINE MOJKOVAC I KOLAŠIN – na:
Telefon: 050/472-101
Fax: 050/472-101