Profesor/ica engleskog jezika u JPU ,,RADMILA NEDIĆ,, BERANE, Berane

Za radno mjesto: Profesor/ica engleskog jezika u Jpu ,,Radmila Nedić,, Berane, Berane, mogu konkurisati Profesor engleskog jezika.

Zaposlenje je: Zamjena odsutnog zaposlenog, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 051/230-218

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: PROFESOR/ICA ENGLESKOG JEZIKA
Radno iskustvo: Položen stručni – pripravnički ispit
Mjesto rada: Berane
Pol:
Vrsta zaposlenja: Zamjena odsutnog zaposlenog
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati: 40
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Konkurs
Rok prijave: 15
Napomena: Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme do povratka radnice sa trudničkog bolovanja.
Uz prijavu na konkurs dostaviti:
-Diplomu ili uvjerenje o završenom nivou i vrsti obrazovanja
-Uvjerenje o položenom stručnom ispitu
-Licencu za rad u obrazovno-vaspitnim ustanovama
-Uvjerenje o opštoj zdravstvenoj sposobnosti
-Uvjerenje o crnogorskom državljanstvu
Dokaze o ispunjenosti uslova kandidati mogu dostaviti u formi originala ili ovjerene fotokopije s tim da se kao dokaz o državljanstvu može dostaviti uvjerenje o državljanstvu ili ovjerena kopija biometrijske lične karte a kao dokaz za opštu zdravstvenu sposobnost uvjerenje nadležne zdravstvene ustanove.
Naziv zanimanja / Stručna sprema: Profesor engleskog jezika
Broj prijave (ZZZCG): 200792100238
Broj izvršilaca: 1
Vještine: Licenca za rad u obrazovno-vaspitim ustanovama

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – JPU ,,RADMILA NEDIĆ,, BERANE – na:
Telefon: 051/230-218