Pravnik/ca-sekretar/ka preduzeća u KOMUNALNE DJELATNOSTI DOO ŠAVNIK, Šavnik

Za radno mjesto: Pravnik/ca-sekretar/ka preduzeća u Komunalne Djelatnosti Doo Šavnik, Šavnik, mogu konkurisati Diplomirani pravnik (VII/1 SSS).

Zaposlenje je: Na određeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 040/266-030

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: PRAVNIK/CA-SEKRETAR/KA PREDUZEĆA
Radno iskustvo: 12
Mjesto rada: Šavnik
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati:
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 5
Napomena:

DOO KOMUNALNE DJELATNOSTI ŠAVNIK
Adresa: Šavnik
tel: 040/ 266-030

raspisuje Javni oglas za popunu radnog mjesta:

Pravnik/ca-sekretar/ka preduzeća na određeno vrijeme , radi zamjene privremeno odsutne zaposlene raspoređene na tom radnom mjestu, do povratka odsutne zaposlene na posao.
Pored opštih uslova za zasnivanje radnog odnosa kandidat treba da ispunjava i posebne uslove kao i dokaze o njihovoj ispunjenosti i to:
-VII-1 nivo kvalifikacije obrazovanja u obimu od 240 CSPK-a pravni fakultet;
-Najmanje jedna godina radnog iskustva;
-Položen stručni ispit za rad u državnim organima;
-Poznavanje rada na računaru;
-Poznavanje jednog stranog jezika;
Prijava sa dokazima u originalu ili ovjerenoj kopiji dostavlja se poštom na adresu: Šavnička 1 br.5, Šavnik u roku od 5 dana od dana objavljivanja javnog oglasa.
Kontakt tel: 040/ 266-030.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: Diplomirani pravnik (VII/1 SSS)
Broj prijave (ZZZCG): 202142200021
Broj izvršilaca: 1
Vještine: Položen stručni ispit
Poznavanje rada na računaru

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – KOMUNALNE DJELATNOSTI DOO ŠAVNIK – na:
Telefon: 040/266-030
Fax: 040/266-030