Organizator/ka programa u JU GRADSKO POZORIŠTE, Podgorica

Za radno mjesto: Organizator/ka programa u Ju Gradsko Pozorište, Podgorica, mogu konkurisati VSS društvenog smjera.

Zaposlenje je: Na neodređeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 020-665-087,020-665-085

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: ORGANIZATOR/KA PROGRAMA
Radno iskustvo: 12
Mjesto rada: Podgorica
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme
Radno mjesto: Novootvoreno
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati:
Radna mjesečna zarada: 550
Ishrana:
Prevoz: Obezbijedjen
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 8
Napomena:

Javna ustanova „Gradsko pozorište” Podgorica
Adresa: Bokeška broj 2, Podgorica
Broj telefona: 020/665-085, 020/665-087 (fax)

OGLAŠAVA POTREBU
Za:

1. Organizator/ka programa, jedan izvršilac/iteljka na neodređeno vrijeme, sa sljedećim uslovima:

– visoko obrazovanje u obimu od 180 ili 240 kredita CSPK-a (VI ili VII1 nivo kvalifikacije obrazovanja),
– fakultet društvenih ili humanističkih nauka,
– najmanje 1 godina radnog iskustva na organizacionim poslovima.

Oglas traje osam (8) dana.

Kandidati treba da dostave:
– Prijavu za oglas za slobodno radno mjesto;
– CV;
– Uvjerenje o državljanstvu i Izvod iz matične knjige rodjenih (original dokumenta ili ovjerena kopija) ili ovjerenu kopiju biometrijske lične karte;
– Ljekarsko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti;
– Diplomu ili Uvjerenje o završenom nivou i vrsti obrazovanja (original ili ovjerena kopija);
– Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak;
– Dokaz o radnom iskustvu.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće se razmatrati.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: VSS društvenog smjera
Broj prijave (ZZZCG): 201762300836
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – JU GRADSKO POZORIŠTE – na:
Telefon: 020-665-087,020-665-085
Fax: 020-665-087