Odgovorno lice za puštanje serije lijeka u promet i kontrolu kvlaiteta u „MESSER TEHNOGAS“ AD BEOGRAD – „FABRIKA PETROVAC “ – PETROVAC, Budva

Za radno mjesto: Odgovorno lice za puštanje serije lijeka u promet i kontrolu kvlaiteta u „Messer Tehnogas“ Ad Beograd – „Fabrika Petrovac “ – Petrovac, Budva, mogu konkurisati Diplomirani inženjer za hemijsku tehnologiju (VII/1 SSS).

Zaposlenje je: Na neodređeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 069/331-270

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: ODGOVORNO LICE ZA PUŠTANJE SERIJE LIJEKA U PROMET I KONTROLU KVLAITETA
Radno iskustvo: 24
Mjesto rada: Budva
Pol: Bez obzira na pol
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme
Radno mjesto: Novootvoreno
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati:
Radna mjesečna zarada:
Rad u smjenama: Prije podne
Smještaj: Nije predviđen
Ishrana: Nije organizovana
Prevoz: Nije obezbijeden
Uspijeh:
Provjera radnih sposobnosti: Provjeru vrši poslodavac
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 7
Napomena: Prijave slati na email: nada.andric@messer.co.me
Prednost imaju farmaceuti sa specijalizacijom iz oblasti kontrole i puštanja lijeka u promet
Naziv zanimanja / Stručna sprema: Diplomirani inženjer za hemijsku tehnologiju (VII/1 SSS)
Broj prijave (ZZZCG): 200362000960
Broj izvršilaca: 1
Vještine: Poznavanje engleskog jezika

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – „MESSER TEHNOGAS“ AD BEOGRAD – „FABRIKA PETROVAC “ – PETROVAC – na:
Telefon: 069/331-270