Novinar/ka u EPCG – SOLAR GRADNJA DOO NIKŠIĆ, Nikšić

Za radno mjesto: Novinar/ka u Epcg – Solar Gradnja Doo Nikšić, Nikšić, mogu konkurisati VSS društvenog smjera.

Zaposlenje je: Na određeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 068/011-232

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: NOVINAR/KA
Radno iskustvo: 9
Mjesto rada: Nikšić
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme
Trajanje zaposlenja: 6 mjeseci i 0 dana
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati:
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 30
Napomena:
“EPCG-SOLAR-GRADNJA” DOO NIKŠIĆ
ul. Podgorički put bb , NIKŠIĆ
DIREKCIJA DRUŠTVA – SLUŽBA ZA ODNOSE SA JAVNOŠĆU
tel: 068/011-232, mail: solargradnja@epcg-sg.com

Oglašava potrebu za prijemom 1 izvršioca na određeno vrijeme u trajanju od 6 mjeseci, sa radnim iskustvom od 9 mjeseci:

I.DIREKCIJA DRUŠTVA
SLUŽBA ZA ODNOSE SA JAVNOŠĆU

Radno mjesto – Novinar/ka

Uslovi za prijem:
– Diploma o završenom VII1/VII2 nivou kvalifikacije – Visoko obrazovanje, kvalifikacija obima 240 ili 300 (ECTS) kredita, društveni ili tehnički fakultet;
– Ljekarsko uvjerenje o opštoj zdravstvenoj sposobnosti za rad;
– Uvjerenje o državljanstvu Crne Gore ili biometrijska lična karta;
– Dokaz nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak po službenoj dužnosti;
Osim navedenih dokaza kandidat dostavlja i prijavu na oglas i CV.

Radno vrijeme – 8 časova.
Mjesto rada: Nikšić.
Dokaz o ispunjenosti uslova kandidat može dostaviti u formi originala ili ovjerene fotokopije.
Prijavu slati, u zatvorenoj koverti, na adresu EPCG SOLAR GRADNJA D.O.O. Nikšić, ul.Podgorički put bb, Nikšić.
Oglas je otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: VSS društvenog smjera
Broj prijave (ZZZCG): 201172300083
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – EPCG – SOLAR GRADNJA DOO NIKŠIĆ – na:
Telefon: 068/011-232