Menadžer/ka opštine rožaje u MENADŽER OPŠTINE, Rožaje

Za radno mjesto: Menadžer/ka opštine rožaje u Menadžer Opštine, Rožaje, mogu konkurisati VSS.

Zaposlenje je: Na određeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 270430

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: MENADŽER/KA OPŠTINE ROŽAJE
Radno iskustvo: 60
Mjesto rada: Rožaje
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme
Trajanje zaposlenja: 60 mjeseci i 0 dana
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati:
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Konkurs
Rok prijave: 20
Napomena: Za popunu radnog mjesta Menadžer opštine Rožaje, potrebni uslovi: VSS VII1 nivo kvalifikacija obrazovanja, najmanje 5 /pet/ godina radnog iskustva u oblasti planiranja i sprovođenja politika razvoja, položen stručni ispit za rad u državnim organima. Pored navedenih uslova kandidati treba da ispunjavaju i uslove utvrđene članom 34 stav 1 Zakona o državnim službenicima i namještenicima (“ Sl. list CG “ broj 2/18, 34/19, 8/21 ) uz izuzetak da u lokalnom organu može zasnovati radni odnos i lice bez položenog stručnog ispita za rad u državnim organima pod uslovom da isti položi u roku od godine dana od dana zasnivanja radnog odnosa. Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti dostavlja samo izabrani kandidat u roku od 8 dana od dana prijema odluke o izboru kandidata, koje ne može biti starije od 6 mjeseci. Potrebna dokumentacija: – Prijava na slobodno radno mjesto i CV, – Uvjerenje o državljanstvu ( ne starije od 6 mjeseci ), – Fotokopija lične karte, – Diploma ili uvjerenje o nivou kvalifikacije obrazovanja, – Uvjerenje o traženom radnom iskustvu, Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u državnim organima. Konkurs je otvoren 20 dana. Navedena dokumenta u originalu ili ovjerenoj fotokopiji dostaviti u roku od 20 dana od dana objavljivanja Javnog konkursa, s tim što su kandidati dužni da specifikuju dokumentaciju navodeći broj dokumenata, datum izdavanja i instituciju koja je izdala dokument koji se predaje uz prijavu.
Naziv zanimanja / Stručna sprema: VSS
Broj prijave (ZZZCG): 201502200186
Broj izvršilaca: 1
Vještine: Položen stručni ispit

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – MENADŽER OPŠTINE – na:
Telefon: 270430