Konobar/ica u HOTEL SPLENDIDO MANAGEMENT COMPANY DOO KOTOR, Kotor

Za radno mjesto: Konobar/ica u Hotel Splendido Management Company Doo Kotor, Kotor, mogu konkurisati SŠS-IV.

Zaposlenje je: Na određeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 032/301-708

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: KONOBAR/ICA
Radno iskustvo: 12
Mjesto rada: Kotor
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati:
Rad u smjenama:
Smještaj: Obezbijeđen
Ishrana: Organizovana
Prevoz: Obezbijedjen
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 7
Napomena: Molbe slati na e.mail – finansije@splendido.hotel.com
Naziv zanimanja / Stručna sprema: SŠS-IV
Broj prijave (ZZZCG): 200952100328
Broj izvršilaca: 1
Vještine: Poznavanje engleskog jezika

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – HOTEL SPLENDIDO MANAGEMENT COMPANY DOO KOTOR – na:
Telefon: 032/301-708
Fax: 032/336-246