Komunalni/a higijeničar/ka u KOMUNALNO DOO TUZI, Tuzi

Za radno mjesto: Komunalni/a higijeničar/ka u Komunalno Doo Tuzi, Tuzi, mogu konkurisati Lica bez zanimanja i stručne spreme (Zavrsena osnovna skola).

Zaposlenje je: Na neodređeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 067-073-295/020-875-129

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: KOMUNALNI/A HIGIJENIČAR/KA
Radno iskustvo: Bez radnog iskustva
Mjesto rada: Tuzi
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme
Radno mjesto: Novootvoreno
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati:
Radna mjesečna zarada: 450
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 8
Napomena: Za Komunalni/a higijeničar/ka mogu konkurisati kandidati koji pored opštih uslova propisanim Zakonom ispunjavaju i sljedeće uslove:

Posebni uslovi su:

• Bez kvalifikacije
• Bez radnog iskustva

Uz prijavu na javni oglas (sa kratkom biografijom-CV) kandidat je dužan dostaviti original ili ovjerene fotokopije sljedeće dokumentacije:
• Uvjerenje o državljanstvu
• Fotokopiju lične karte (kandidati koji posjeduju biometrijsku ličnu kartu nijesu u obavezi da dostave uvjerenje o državljanstvu već ovjerenu fotokopiju biometrijske lične karte)
• Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta
• Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak za koje se gonjenje preduzima po službenoj dužnosti (dostavlja kandidat) koji ga čine nedostojnim za rad

Navedenu dokumentaciju potrebno je dostaviti u roku od 8 (osam) dana od dana objavljivanja Javnog oglasa u sredstvima javnog informisanja.

Dokumentacija se predaje u zatvorenoj koverti na kojoj je potrebno napisati: adresu DOO “Komunalno/Komunale” Tuzi, ul. Tuzi bb sa naznakom: Dokumentacija za Javni oglas za Komunalni/a higijeničar/ka, putem pošte ili direktno na arhivi Društva.

Odluka o izboru kandidata donijeće se u zakonskom roku.

Nepotpune i neblagovremene dostavljene prijave neće se razmatrati.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: Lica bez zanimanja i stručne spreme (Zavrsena osnovna skola)
Broj prijave (ZZZCG): 202812300046
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – KOMUNALNO DOO TUZI – na:
Telefon: 067-073-295/020-875-129