Inkasant/kinja u stambenom sektoru u KOMUNALNO STAMBENO DOO, Herceg Novi

Za radno mjesto: Inkasant/kinja u stambenom sektoru u Komunalno Stambeno Doo, Herceg Novi, mogu konkurisati Građevinski tehničar (IV SSS).

Zaposlenje je: Na određeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 031/324-999

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: INKASANT/KINJA U STAMBENOM SEKTORU
Radno iskustvo: 12
Mjesto rada: Herceg Novi
Pol: Bez obzira na pol
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme
Trajanje zaposlenja: 6 mjeseci i 0 dana
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati: 40
Radna mjesečna zarada:
Rad u smjenama: Prije podne
Smještaj: Nije obezbijeđen
Ishrana: Djelimično
Prevoz: Djelimično
Uspijeh:
Provjera radnih sposobnosti: Provjeru vrši poslodavac
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 3
Napomena: Opšti uslovi za zasnivanje radnog odnosa:
– uvjerenje o opštoj zdravstvenoj sposobnosti,
– kopija lične karte.
Posebni uslovi:
– IV/SSS, gimnazija i tehnička škola-smjer građevinski,
– poznavanje rada na računaru (Excel, PC Art, MaplInfo Professional, AutoCAD). Prednost imaju kandidati koji prilože dokaz o završenoj obuci na navedenim programima,
– 1 godina radnog iskustva,
– vozačka dozvola B kategorije.
Prijave slati putem e-maila: sekretar@komunalnostambeno.me
Naziv zanimanja / Stručna sprema: Građevinski tehničar (IV SSS)
Broj prijave (ZZZCG): 201922100140
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – KOMUNALNO STAMBENO DOO – na:
Telefon: 031/324-999
Fax: 031/324-551