Higijeničar/ka u DOO AKADEMIJA ZNANJA BUDVA, Budva

Za radno mjesto: Higijeničar/ka u Doo Akademija Znanja Budva, Budva, mogu konkurisati Lica bez zanimanja i stručne spreme (Zavrsena osnovna skola).

Zaposlenje je: Na neodređeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 033/475-281

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: HIGIJENIČAR/KA
Radno iskustvo: Sa radnim iskustvom
Mjesto rada: Budva
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati:
Radna mjesečna zarada:
Rad u smjenama: Rad u smjenama
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 3
Napomena:
1. D.O.O. „AKADEMIJA ZNANJA“ Budva pokreće postupak za popunu radnog mjesta Higijeničar/ka, na neodređeno vrijeme, za jednog izvšioca, putem objavljivanja javnog oglasa;

2. Za navedeno radno mjesto, pored opštih uslova propisanih Zakonom, Pravilnikom o unutrašnjoj organizaciji i sistematizaciji radnih mjesta D.O.O. „AKADEMIJA ZNANJA“ Budva propisani su sljedeći uslovi:

– I nivo kvalifikacije obrazovanja;
– Radno sposobno lice

3. Prijava na javni oglas:

Prijavu sa ličnom biografijom, kao i dokumentaciju, dokaze o ispunjavanju uslova oglasa, u originalu ili ovjerenoj fotokopiji, dostaviti u roku od 3(tri) dana od dana objavljivanja javnog oglasa u zatvorenoj koverti sa naznakom »Prijava po javnom oglasu za radno mjesto Higijeničar/ka« neposredno na arhivu D.O.O. ,,AKADEMIJA ZNANJA“ BUDVA ili preporučenom poštom na adresu: D.O.O. ,,AKADEMIJA ZNANJA“ BUDVA, Žrtava fašizma bb, 85310 Budva.

4. Javni oglas iz tačke 1. ove Odluke sprovešće D.O.O. „AKADEMIJA ZNANJA“ Budva.

5. Neblagovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati;

6. Ova odluka stupa na snagu danom donošenja.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: Lica bez zanimanja i stručne spreme (Zavrsena osnovna skola)
Broj prijave (ZZZCG): 200362100125
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – DOO AKADEMIJA ZNANJA BUDVA – na:
Telefon: 033/475-281
Fax: XXX