Glavni/a administrator/ka u OPŠTINA DANILOVGRAD, Danilovgrad

Za radno mjesto: Glavni/a administrator/ka u Opština Danilovgrad, Danilovgrad, mogu konkurisati Diplomirani pravnik (VII/1 SSS).

Zaposlenje je: Na određeno vrijeme, Puno.

Broj slobodnih radnih mjesta: 1.

Konkurs za ovaj posao je otvoren do: 28.11.2021.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 812-008

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: GLAVNI/A ADMINISTRATOR/KA
Radno iskustvo: 60
Mjesto rada: Danilovgrad
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme
Trajanje zaposlenja: 60 mjeseci i 0 dana
Radno mjesto: Upražnjeno
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati: 40
Radna mjesečna zarada: 980
Rad u smjenama:
Smještaj: Nije obezbijeđen
Ishrana:
Prevoz:
Uspijeh:
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Konkurs
Rok prijave: 20
Napomena: Glavni/a administrator/ka, 1 izvršilac/teljka, na određeno vrijeme, na vrijeme od pet godina.
1. Uslovi:
– VII1 nivo kvalifikacije obrazovanja, pravni fakultet,
– položen pravosudni ispit,
– najmanje pet godina radnog iskustva.
2. Zakonom o državnimslužbenicimainamještenicimapropisano je da radniodnosmože da zasnujelice koje:
– je crnogorskidržavljanin;
– imanavršenih 18 godinaživota;
– je zdravstvenosposobnozaobavljanjeposlovaradnogmjesta;
– imapropisaninivokvalifikacijeobrazovanja;
– imapoloženstručniispitza rad u državnimorganima;
– nijeosuđivanozakrivičnodjelokojegačininedostojnimza rad u državnomorganu.
3. Stručniispitza rad u državnimorganima ne mora da ima lice kojeimapoloženpravosudniispit.
4. Potrebnadokumenta:
– prijavanaslobodnoradnomjesto,
– uvjerenje o crnogorskomdržavljanstvuilifotokopijaličnekarte,
– diploma iliuvjerenje o završenomnivoukvalifikacije,
– uvjerenje o položenompravosudnomispitu,
– uvjerenje o potrebnomradnomiskustvu,
– uvjerenje o zdravstvenojsposobnosti.
5. Uvjerenje da lice nijeosuđivanozakrivičnodjelokojegačininedostojnimza rad u državnomorganu, pribavljaSekretarijatzalokalnusamoupravuidruštvenedjelatnostiposlužbenojdužnosti.
6. Prijavuikompletnudokumentacijukandidatipodnose u originaluiliovjerenojkopiji, prekopisarniceOpštineDanilovgrad, naadresu: OpštinaDanilovgrad, Sekretarijatzalokalnusamoupravuidruštvenedjelatnosti, Trg9.decembarDanilovgrad, u roku od 20 dana od dana objavljivanjakonkursa.
7. Provjera kompetencija, znanja i sposobnosti kandidata sprovodi se najkasnije u roku od 30 dana od dana sačinjavanja liste kandidata koji ispunjavaju uslove javnog konkursa. Provjera se vrši testiranjem u pisanoj formi, što podrazumijeva izradu pisanog rada, koji sadrži sagledavanje prioriteta i predloga za unapređenje procesa rada, odnosno stanja u oblasti rada za koju se kandidat imenuje. Kandidat koji je ostvario 50% bodova na testiranju u pisanoj formi može pristupiti strukturiranom intervjuu.
8. Sekretarijat za lokalnu samoupravu i društvene djelatnosti obavijestiće preko internet stranice (www.danilovgrad.me) kandidate sa liste kandidata koji ispunjavaju uslove javnog konkursa o datumu, mjestu, vremenu i načinu provjere sposobnosti, najkasnije pet dana prije dana provjere sposobnosti.
9.Sve informacije u vezi konkursa mogu se dobiti na br.telefona 020811992, kontaktosobaSnežanaSimović.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: Diplomirani pravnik (VII/1 SSS)
Broj prijave (ZZZCG): 200442100196
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Kontakt poslodavca

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – OPŠTINA DANILOVGRAD – na:
Telefon: 812-008
Fax: 812-008

Primjedba: Ovaj oglas za posao je preuzet sa sajta ZZZCG. Prije konkurisanja na ovo radno mjesto, provjerite validnost oglasa i podataka iz oglasa na sajtu ZZZCG.

Izvor oglasa: Zavod za zapošljavanje Crne Gore

profesionalni-fotograf-foto-radevic-baner