Fizioterapeut/tkinja ii u Javna ustanova Dnevni centar za djecu i mlade sa smetnjama i teškoćama u razvoju, Tivat

Za radno mjesto: Fizioterapeut/tkinja ii u Javna Ustanova Dnevni Centar Za Djecu I Mlade Sa Smetnjama I Teškoćama U Razvoju, Tivat, mogu konkurisati Fizioterapeut.

Zaposlenje je: Na neodređeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 067/080-279

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: FIZIOTERAPEUT/TKINJA II
Radno iskustvo: 36
Mjesto rada: Tivat
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati: 40
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 15
Napomena: DATUM: 25.07.2022. godine
Na osnovu člana 31 Statuta JU “Dnevni centar za djecu i mlade sa smetnjama i teškoćama u razvoju – Tivat” (“Službeni list Crne Gore – opštinski propisi”, br. 045/19) direktor JU “Dnevni centar za djecu i mlade sa smetnjama i teškoćama u razvoju – Tivat”, objavljuje

JAVNI OGLAS

1. U JU “Dnevni centar za djecu i mlade sa smetnjama i teškoćama u razvoju – Tivat”, oglašava se popuna radnog mjesta FIZIOTERAPEUT/KINJA II, jedan/jedna izvršilac/izvršiteljka na neodređeno vrijeme.
2. Uslovi za obavljanje poslova navedenog radnog mjesta i potrebna dokumentacija:
• Da je lice punoljetno i da je državljanin Crne Gore (dostaviti fotokopiju biometrijske lične karte);
• Da je lice psihofizički sposobno za vršenje radnog mjesta (kandidat koji je izabran odlukom o izboru kandidata, dostavlja starješini državnog organa, najkasnije u roku od osam dana od dana dostavljanja te odluke ljekarsko uvjerenje koje nije starije od šest mjeseci);
• Da lice nije osuđivano za krivično djelo koje ga čini nedostojnim za rad u državnom organu i da se protiv lica ne void krivični postupak za krivično djelo za koje se gonjenje preduzima po službenoj dužnosti (dostaviti uvjerenje nadležnog suda ne starije od šest mjeseci, dok uvjerenje o kaznenoj evidenciji pribavlja organ po službenoj dužnosti);
• Stečeno više obrazovanje – VIŠA TERAPEUTSKA ŠKOLA – smjer viši fizioterapeutski tehničar (dostaviti ovjerenu fotokopiju diplome ili uvjerenja o stečenom nivou obrazovanja);
• Najmanje tri godine radnog iskustva (dostaviti uvjerenje poslodavca o potrebnom radnom iskustvu);
• Poznavanje rada na računaru (dostaviti adekvatan dokaz);
3. Prijavu sa ličnom biografijom kao i kompletnu dokumentaciju (sve dokaze o ispunjavanju uslova za zasnivanje radnog odnosa) dostaviti u roku od 15 dana od dana objavljivanja javnog oglasa u zatvorenoj koverti (na kojoj je potrebno ispisati „JAVNI OGLAS – FIZIOTERAPEUT/KINJA“, ime i prezime kandidata sa adresom i telefonskim brojem) neposredno na portirnici JU „Dnevni centar za djecu i mlade sa smetnjama i teškoćama u razvoju-Tivat“ ili preporučenom poštom na adresu: JU „DNEVNI CENTAR ZA DJECU I MLADE SA SMETNJAMA I TEŠKOĆAMA U RAZVOJU – TIVAT“, Zagrebačka br.13, Seljanovo, 85320 Tivat.
4. Kontak osoba za davanje informacija o postupku Javnog oglasa je Srđan Krunić, na telefon 067/080-279.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: Fizioterapeut
Broj prijave (ZZZCG): 201682200887
Broj izvršilaca: 1
Vještine: Poznavanje rada na računaru

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – Javna ustanova Dnevni centar za djecu i mlade sa smetnjama i teškoćama u razvoju – na:
Telefon: 067/080-279
Fax: 000000000