Domar/ka ii u CEDIS DOO PODGORICA, Pljevlja

Za radno mjesto: Domar/ka ii u Cedis Doo Podgorica, Pljevlja, mogu konkurisati SSS-III.

Zaposlenje je: Na određeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 020/408-338

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: DOMAR/KA II
Radno iskustvo: Bez radnog iskustva
Mjesto rada: Pljevlja
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme
Trajanje zaposlenja: 6 mjeseci i 0 dana
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati: 40
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 7
Napomena: Oglas za zapošljavanje u program Osposobljavanje za rad kod poslodavca.
Pored opštih uslova, kandidati treba da dostave:
– Uvjerenje o pripremljenosti i prapdnosti ciljnoj grupi izdato od strane Zavoda za zapošljavanje;
– Dokaz o ispunjenosti uslova, diplomu ili uvjerenje o završenoj stručnoj kvalifikaciji kandidati mogu dostaviti u formi originala ili ovjerene fotokopije.
– Uvjerenje da nijesu krivično kažnjavani – Osnovni sud
– Uvjerenje o državljanstvu CG
– Ljekarsko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova Domar/ka II
Prijave slati na adresu CEDIS DOO Podgorica, ulica Ivana Milutinovića br. 12, Podgorica – Sektoru za ljudske resurse, opšte poslove i korporativne komunikacije, sa naznakom za oglas za program – Osposobljavanje za rad kod poslodavca.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: SSS-III
Broj prijave (ZZZCG): 201412100753
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – CEDIS DOO PODGORICA – na:
Telefon: 020/408-338