Diplomirani pravnik/ca u JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD ZA OPŠTINE MOJKOVAC I KOLAŠIN, Mojkovac

Za radno mjesto: Diplomirani pravnik/ca u Ju Centar Za Socijalni Rad Za Opštine Mojkovac I Kolašin, Mojkovac, mogu konkurisati Diplomirani pravnik (VII/1 SSS).

Zaposlenje je: Na određeno vrijeme, Puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 050/472-101

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: DIPLOMIRANI PRAVNIK/CA
Radno iskustvo: Sa radnim iskustvom
Mjesto rada: Mojkovac
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati: 40
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 10
Napomena: 1.DIPLOMIRANI PRAVNIK/CA, 1 izvršilac,na određeno vrijeme do povratka stručne radnice na pravnim poslovima sa trudničkog bolovanja.
Pored opštih uslova kandidati moraju ispunjavati i posebne uslove: Stručni radnik na pravnim poslovima Visoka stručna sprema-VII 1 nivo kvalifikacije obrazovanja-diplomirani pravnik, 1 godina radnog iskustva,licenca za rad.
Uz prijavu kandidat/kinja je dužan/na da dostavi sledeću dokumentaciju:
Diplomu ili uvjerenje o završenom nivou i stepenu obrazovanja,
Uvjerenje/potvrdu o radnom iskustvu,
Izvod iz matične knjige rođenih ili fotokopiju lične karte,
Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta,
Licencu za rad.
Navedena dokumenta se dostavljaju u orginalu ili ovjerenoj kopiji. Oglas je otvoren 10 dana od dana objavljivanja.Prijavu sa radnom biografijom i pratećom dokumentacijom dostaviti na adresu JU Centar za socijalni rad za opštine Mojkovac i Kolašin,ulica Mališe Damjanovića bb,Mojkovac.
Kontakt tel 050/472-101
Email:csr.mojkovac@t-com.me

Naziv zanimanja / Stručna sprema: Diplomirani pravnik (VII/1 SSS)
Broj prijave (ZZZCG): 201092200017
Vještine: Licenca za obavljanje osnovnih stručnih poslova u socijalnoj i dječjoj zaštiti

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – JU CENTAR ZA SOCIJALNI RAD ZA OPŠTINE MOJKOVAC I KOLAŠIN – na:
Telefon: 050/472-101
Fax: 050/472-101