Čistač/ica u JU CENTAR ZA KULTURU DANILOVGRAD, Danilovgrad

Za radno mjesto: Čistač/ica u Ju Centar Za Kulturu Danilovgrad, Danilovgrad, mogu konkurisati Lica bez zanimanja i stručne spreme ( bez škole).

Zaposlenje je: Na neodređeno vrijeme, Puno.

Broj slobodnih radnih mjesta: 1.

Konkurs za ovaj posao je otvoren do: 10.08.2022.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 812 032

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: ČISTAČ/ICA
Radno iskustvo: Bez obzira na radno iskustvo
Mjesto rada: Danilovgrad
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na neodređeno vrijeme
Trajanje zaposlenja: Nije navedeno u oglasu
Radno mjesto: Upražnjeno
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati: 40
Radna mjesečna zarada: 450
Rad u smjenama:
Smještaj: Nije obezbijeđen
Ishrana:
Prevoz:
Uspijeh:
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 8
Napomena: Za radno mjesto:
Čistač/ica, jedan izvršilac, na neodređeno vrijeme.
Radno vrijeme puno.
Uslovi oglasa:
Pored opštih uslova predviđenih Zakonom, kadidat mora da ispunjava i posebne uslove:
-II nivo, 12o kredita CSPK-a,IIInivo, 180 kredidita CSPK-a iliili IVnivopodnivo 1 (IV 1), 240 kredita CSPK-a
-Bez radnog iskustva.
Oglas je otvoren osam dana od dana objavljivanja.
Kandidati su dužni da uz prijavu podnesu dokaz o ispunjavanju navedenih uslova (originalna dokumenta ili ovjerena kopija dokumenta).
Nepotpuna i neblagovremena dokumentacija se neće razmatrati.

Naziv zanimanja / Stručna sprema: Lica bez zanimanja i stručne spreme ( bez škole)
Broj prijave (ZZZCG): 200442200179
Broj izvršilaca: 1
Vještine:

Kontakt poslodavca

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – JU CENTAR ZA KULTURU DANILOVGRAD – na:
Telefon: 812 032
Fax: 812 032

Primjedba: Ovaj oglas za posao je preuzet sa sajta ZZZCG. Prije konkurisanja na ovo radno mjesto, provjerite validnost oglasa i podataka iz oglasa na sajtu ZZZCG.

Izvor oglasa: Zavod za zapošljavanje Crne Gore

profesionalni-fotograf-foto-radevic-baner