Agent/ica za prodaju krstarenje i avio karata u D.O.O. ALLEGRA MONTENEGRO, Bar

Za radno mjesto: Agent/ica za prodaju krstarenje i avio karata u D.O.O. Allegra Montenegro, Bar, mogu konkurisati SSS društvenog smjera.

Zaposlenje je: Na određeno vrijeme, Puno.

Broj slobodnih radnih mjesta: 1.

Konkurs za ovaj posao je otvoren do: 20.08.2023.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 067/320-678

OPIS POSLA – USLOVI KONKURSA

Naziv radnog mjesta: AGENT/ICA ZA PRODAJU KRSTARENJE I AVIO KARATA
Radno iskustvo: 12
Mjesto rada: Bar
Pol:
Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme
Trajanje zaposlenja: Nije navedeno u oglasu
Radno mjesto: Upražnjeno
Radno vrijeme: Puno
Radni mjesečni broj sati:
Radna mjesečna zarada:
Rad u smjenama:
Smještaj: Nije obezbijeđen
Ishrana:
Prevoz:
Uspijeh:
Provjera radnih sposobnosti:
Tip prijave: Oglas
Rok prijave: 15
Napomena: Naš tim traži pojačanje za poslovnicu u Baru. 𝗔𝗴𝗲𝗻𝘁 𝘇𝗮 𝗽𝗿𝗼𝗱𝗮𝗷𝘂 𝗸𝗿𝘀𝘁𝗮𝗿𝗲𝗻𝗷𝗮 𝗶 𝗮𝘃𝗶𝗼 𝗸𝗮𝗿𝗮𝘁𝗮 (𝗿𝗲𝘇𝗲𝗿𝘃𝗮𝗰𝗶𝗷𝗲 𝗶 𝘁𝗶𝗸𝗲𝘁𝗶𝗻𝗴) 𝗨𝘀𝗹𝗼𝘃𝗶: Radno iskustvo 12 mjeseci na poslovima rezervacije i tiketinga (𝗽𝗼𝘇𝗻𝗮𝘃𝗮𝗻𝗷𝗲 𝗔𝗺𝗮𝗱𝗲𝘂𝘀𝗮); -Srednja ili viša stručna sprema društvenog ili ekonomskog smjera; -Poznavanje rada na računaru (MS Office paketa, Excel, Internet); -Komunikativnost, ljubaznost, sistematičnost, preciznost i posvećenost obavljanju poslova; -Poznavanje administrativnih poslova (evidencije ugovora, izrada računa i predračuna, evidencije klijenata itd.); -Želja za učenjem i usavršavanjem rada u svim oblastima agencijskog posla i krstarenja. 𝗣𝗿𝗲𝗱𝗻𝗼𝘀𝘁𝗶: -Kandidatima nudimo moderno radno mjesto u prijatnoj atmosferi; -Mogućnost napredovanja na poslu i rad sa najpoznatijim kompanijama za krstarenja i putovanja. Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove i zainteresovani ste da se pridružite našem timu, pošaljite nam Vašu prijavu i CV do 16. avgusta na 𝗵𝗿@𝗮𝗹𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮.𝗴𝗿𝗼𝘂𝗽 𝙎𝙖𝙢𝙤 𝙠𝙖𝙣𝙙𝙞𝙙𝙖𝙩𝙞 𝙠𝙤𝙟𝙞 𝙞𝙢𝙖𝙟𝙪 𝙩𝙧𝙖ž𝙚𝙣𝙤 𝙞𝙨𝙠𝙪𝙨𝙩𝙫𝙤 𝙞 𝙯𝙖𝙙𝙤𝙫𝙤𝙡𝙟𝙖𝙫𝙖𝙟𝙪 𝙪𝙨𝙡𝙤𝙫𝙚 𝙠𝙤𝙣𝙠𝙪𝙧𝙨𝙖, 𝙩𝙚 𝙪đ𝙪 𝙪 𝙪ž𝙞 𝙞𝙯𝙗𝙤𝙧, 𝙗𝙞ć𝙚 𝙥𝙤𝙯𝙫𝙖𝙣𝙞 𝙣𝙖 𝙧𝙖𝙯𝙜𝙤𝙫𝙤𝙧.
Naziv zanimanja / Stručna sprema: SSS društvenog smjera
Broj prijave (ZZZCG): 200102300961
Broj izvršilaca: 1
Vještine: Poznavanje rada na računaru

Kontakt poslodavca

Da biste konkurisali na ovaj oglas, kontaktirajte poslodavca – D.O.O. ALLEGRA MONTENEGRO – na:
Telefon: 067/320-678

Primjedba: Ovaj oglas za posao je preuzet sa sajta ZZZCG. Prije konkurisanja na ovo radno mjesto, provjerite validnost oglasa i podataka iz oglasa na sajtu ZZZCG.

Izvor oglasa: Zavod za zapošljavanje Crne Gore

profesionalni-fotograf-foto-radevic-baner