RESTORANSKI KUVAR/ICA – Zagreb (Hrvatska)

Partners&Orka doo licencirana agencija za zapošljavanje i ljudski resursi za svoga renomiranog klijenta iz Zagreba, ekskluzivni restoran koji za svoje potrebe potražuje radnike za sezonu 2020 godine,

POTREBAN PROFIL RADNIKA: RESTORANSKI KUVAR/ICA

OPIS POSLA:

*Odabir namirnica za pripremanje jela

*Aranžiranje jela

*Pravljenje liste jela za pripremu

*Vođenje računa o ličnoj higijeni i higijeni sredstava i prostora

OPŠTI USLOVI RADA SU:

*SSS-VSS, minimum 3 stepen stručne spreme zavisno od profila posla, prednost ugostiteljskog smera

*Kandidat da nije osudjivan niti pod istragom

*da poseduje radno iskustvo na istim poslovima za koje konkuriše

*da ima poznavanje engleskog jezika osnovno i aktivno

*da je spremeno za timski rad, komunikativnost, organizovanost u radu, spremno za smenski rad, kolegijalnost

POSLODAVAC OBEZBEĐUJE O SVOM TROŠKU:

*Smeštaj, minimum 2 obroka dnevno, prevoz od mesta rada do smeštaja i obratno ako je potrebno ukoliko nije u datom kompleksu

*izradu radnih dozvola i viza

*obezbedjuje opremu za rad, lekarski pregled

*bezbednost i zdravlje na radu

*redovnost zarade, uplata na račun

* Mesečna osnovna NETO zarada za 40h iznosi 1200 eura

*sve regulative koje zakon zemlje rada propisuje

*isti radni status gradjana zemlje rada

Primaju se kandidati za rad na pasošima zemalja koje nisu u EU i sa EU dokumentima.

FINALNI ODABIR KANDIDATA RADIĆE POSLODAVAC U DIREKTNOM RAZGOVORU SA KANDIDATIMA KOJI ĆE SE OBAVITI U HOTELU U BEOGRADU 11.02.2020. god.

Kandidati koji žele ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove za rad svoje prijave CV sa fotografijom mogu dostaviti lično na adresu Durmitoska 14, BEOGRAD ili proslediti putem elektronske pošte.

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektonske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prodeledjivanje kadrova u smislu Zakona ozaštiti podataka isključivo za posao za koji konkurišu .

E-mail adresa na koju kandidati mogu da prosleđuju prijave je zaposlenje@partners-orka.co.rs

Za bliže informacije se mogu dobit na kontakt telefona +381113611254 +381641260055 u peridu od 9-16h svakog radnog dana.

Usluga agencije je besplatna za kandidate koji potražuju zaposlenje.