Potrebni Građevinski Inženjeri – „Tron Company“ Budva

„TRON COMPANY“ D.O.O. BUDVA, OGLAŠAVA DVE SLOBODNE POZICIJE

POZICIJA I : Građevinski Inženjer

ZADUŽENJA :

Organizacija gradilišta

Komunikacija sa investitorima i nadzornim organima

Kontrola i koordinacija radnika na gradilištu

Dinamički planovi

Izveštavanje nadređenih o svim aktivnostima i rezultatima

Uredno vodjenje gradilišne dokumentacije

Sprovodjenje mera BZNR prema svim učesnicima u projektu

USLOVI :

VI ili VII stepen strucne spreme građevinske struke

Poznavanje rada na racunaru – Office paket, Auto Cad, Ms projekt

Aktivni vozac – B kategorije

Odgovoran pristup poslu

Samostalnost i samoincjativnost u izvrsavanju obaveza

Timski rad

Izrada mjesecnih situacija

Vodjenje Građevinskih dnevnika

CV mozete slati na mail adresu

b.zelenbaba@troncompanybudva.com

knjigovodja@troncompanybudva.com

INFO TEL: 069 303 273 Branislav Zelenbaba

POZICIJA II : Građevinski inženjer – tehničke pripreme

POTREBNE KVALIFIKACIJE :

Završen građevinski fakultet

Minimum 5 godina relevantnog radnog iskustva

Posedovanje licence 410

Visi nivo znanja engleskog jezika

Posedovanje vozacke dozvole B kategorije

OPIS POSLA :

Priprema, izrada i kontrola tehnicke dokumentacije za realizaciju projekta

Učestvovanje u izradi projekta tehnologije izvođenja radova kao i proceni internih resusa kompanije

Učestvovanje u analizi potreba i uslova za angažovanje podizvodjača

Priprema i kreiranje predloga ponuda i ugovora

Pracenje, usaglašavanje i evidentiranje zahtjeva, kao i redovni kontakti sa naručiocima –investitorima

Planiranje i organizacija resursa za realizaciju projekta (materijal, oprema i mehanizacija)

Izrada privremenih situacija i gradjevinske knjige

Praćenje i kontrola svih troškova gradilišta u skladu sa planiranim budžetom

Učestovanje u izradi projekta organizacije gradjenja i elaborata bezbednosti i zdravlja na radu

Redovno izvještavanje neposrednih rukovodioca o sprovedenim aktivnostima

PROFIL KANDIDATA :

Odlicne komunikacione vjestine

Sposobnost planiranja ,prioritizacija i organizacija