Medicinska sestra/tehničar u J.P.U.IRENA RADOVIĆDANILOVGRAD LAZARA ĐUROVIĆA B.B., DANILOVGRAD

Za radno mjesto: MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR u J.P.U.Irena Radovićdanilovgrad Lazara Đurovića B.B., DANILOVGRAD mogu konkurisati – [IV stepen].

Zaposlenje je: Na određeno vrijeme, Radno vrijeme puno.

Za dodatne informacije o ovom oglasu za posao, kontaktirati poslodavca na broj telefona: (CG) 020-810-355
Radno iskustvo u mjesecima:
Vrsta radnog odnosa: Na određeno vrijeme
Trajanje radnog odnosa:
Broj radnih sati u nedjelji: 40
Mjesečna zarada:
Posebna znanja i vještine:
Rad u smjenama: Prije podne
Smještaj: Nije predviđen
Ishrana: Nije organizovana
Prevoz: Nije obezbijeden
Mjeseci probnog rada:
Provjera radnih sposobnosti: Nije predviđena
Napomena: OGLAŠAVA POTREBU ZA:
1. MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR, JEDAN IZVRŠILAC NA ODREĐENO VRIJEME DO
POVRATKA RADNICE SA TRUDNIČKOG BOLOVANJA. RADNO VRIJEME PUNO.
Opis posla:
Oglas je aktivan od:
Naziv zanimanja: Medicinka sestra/tehničar, pedijatrijski/a tehničar- sestra
Broj izvršilaca: 1
Radno vrijeme : Puno
Radno iskustvo:
Vrsta radnog odnosa: Do povratka radnice sa trudničkog bolovanja;
Rad u smjenama: U dvije smjene
Ishrana: Nije predviđena
Prevoz: Nije predviđen
Trajanje oglasa 8 dana.
Napomena:- Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme do povratka radnice sa
trudničkog bolovanja;
USLOVI:
Kandidat/kinja za medicinsku sestru/ tehničara mora da ima:
1. Diplomu o završenoj srednjoj medicinskoj školi pedijatrijskog ili zdravstvenog smjera
( IV-1 nivo nacionalnog okvira kvalifikacija (180 ili 240 kredita CSPK -a) dokaz o sručnoj spremi.
2. Uvjerenje o položenom stručnom ispitu
3. Uvjerenje o opštoj zdravstvenoj sposobnosti
4. Uvjerenje o crnogorskom državljanstvu Ili kopiju biometrijske lične karte
5. CV.
Dokaz o ispunjenosti uslova, kandidati mogu dostaviti u formi orginala ili ovjerene fotokopije, s
tim da se kao dokaz o državljanstvu može dostaviti biometrijaska lična karta ili uvjerenje o
državljanstvu, a kao dokaz za opštu zdravstvenu sposobnost uvjerenje nadležne zdravstvene
ustanove.
Danilovgrad, u roku od 8 dana od dana objavljivanja konkursa.
Naknadne i neblagovremene prijave nece biti razmatrene.
Napomena: Radni odnos se zasniva do povratka radnice sa trudnickog bolovanja.

Izvor: Zavod za zapošljavanje Crne Gore