Hotel Fagus (Budva) traži konobara

Hotel Fagus iz Budve, raspisuje konkurs za radno mjesto:

Konobar

Opis posla

posluživanje hrane i pića u ugostiteljskim objektima

komunikacija sa osobljem kuhinje i šanka

vodi računa da se gost posluži što brže i kvalitetnije

organizacija stolova i primanje narudžbi

postavljanje i apserviranje stolova u restoranu

briga o željama i potrebama gostiju

vrši pripremne i završne radove u restoranu

brine o čistoći opreme, inventara i prostora

Uslovi

tačnost i urednost

poželjno poznavanje vina, raznovrsnih cocktaila i rad u baru

visoka odgovornost u obavljanju radnih zadataka

sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu

spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina

osposobljenost za rad po HACCP sistemu

gostoljubljivost i profesionalni odnos prema gostu

fleksibilnost, kreativnost

usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju

iskustvo rada min 2. god.

Strani jezici

aktivno znanje minimalno 1 strani jezik (strani jezik engleski,)

Stručna sprema

prednost KV/ SSS ugostiteljskog smjera KONOBAR

Vještine:

Izražena komunikativnost i prodajne vještine u odnosu sa gostima

Što nudimo

Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju

Smještaj i dva obroka (doručak + 1 topli obrok) .

Uniforma

Uključivanje u program nagrađivanja

Sticanje iskustva uz iskusne i stručne mentore

Edukacija i mogućnost napredovanja.

Vrsta zaposlenja:

Sezonski sa mogućnošću produžetka radnog odnosa na određeno vrijeme

Više informacija o konkursu možete zatražiti na email: info@hotelfagus.me

Prijavu za posao sa biografijom (CV) možete poslati na email adresu: info@hotelfagus.me

Konkurs je otvoren do 07. marta 2020. godine.