Hotel Fagus (Budva) traži pomoćnog kuvara

Hotel Fagus iz Budve, raspisuje konkurs za radno mjesto:

Pomoćni kuvar

Opis posla

– pomoć oko pripremanja jela u hotelu prema standardima rada i procedurama rada – pridržavanje propisa za skladištenje namirnica i održavanje higijenskih standarda

– briga o troškovima i racionalnom radu

– briga o čistoći radnog prostora i radne opreme

– poštovanje HACCP standarda

Uslovi

tačnost i urednost

visoka odgovornost u obavljanju radnih zadataka

sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu

spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina

osposobljenost za rad po HACCP sistemu

fleksibilnost, kreativnost

usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju

iskustvo rada min 2. god.

Strani jezici

znanje minimalno 1 strani jezik (engleski)

Stručna sprema

prednost KV/ SSS ugostiteljskog smjera KUVAR

Vještine:

Kreativnost i ljubav prema kuvanju

Šta nudimo

Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju

Smještaj i dva obroka (doručak + 1 topli obrok) .

Uniforma

Uključivanje u program nagrađivanja

Edukacija i mogućnost napredovanja.

Vrsta zaposlenja:

Sezonski sa mogućnošću produžetka radnog odnosa na određeno vrijeme

Više informacija o konkursu možete zatražiti na email: info@hotelfagus.me

Prijavu za posao sa biografijom (CV) možete poslati na email adresu: info@hotelfagus.me

Konkurs je otvoren do 07. marta 2020. godine.